Już w tym miesiącu swój debiutancki singiel wyda Sara Boruc-Mannei. Polska szafiarka właśnie zdradziła pierwsze szczegóły nadchodzącej premiery.


Informacja o tym, że żona piłkarza Artura Boruca – Sara Boruc-Mannei – podpisała kontrakt fonograficzny z jedną z polskich wytwórni, Universal Music Polska, do sieci przedostała się na początku 2017 roku. Boruc-Mannei, która kilkanaście lat temu próbowała swoich sił w talent-show Idol, jest już gotowa do premiery swojego debiutanckiego singla zatytułowanego „Łapię Tlen”.

„Płycie towarzyszy ogromne zainteresowanie fanów Sary i mediów – ich ciekawość zostanie po części zaspokojona już 14 czerwca., kiedy to swoją premierę będzie miał pierwszy singiel promujący album: „Łapię tlen” informuje wytwórnia szafiarki.

Debiutancki album Mannei ma trafić do sprzedaży już w sierpniu. Znajdzie się na nim 13-naście kompozycji utrzymanych w klimacie r&b.

Wydawnictwo ujrzy światło dzienne już w sierpniu 2018, a znajdzie się na nim 13 wyjątkowych utworów utrzymanych w klimacie dojrzałego, kobiecego R&B. Na płycie znajdzie się także jeden zaskakujący duet.” czytamy dalej.

Okładkę pierwszego singla Mannei znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here