Sanah zaprosiła do najnowszej współpracy grupę Kwiat Jabłoni. Efekt ich wspólnych muzycznych działań promuje nadchodzący album młodej gwiazdy. 

Nawet w najbardziej mrocznym i smutnym czasie warto szukać choćby odrobiny uśmiechu i optymizmu, które spowodują, że na moment zapomnimy o szarej rzeczywistości. Remedium na obecny trudny czas niech stanie się singlowa piosenka, którą sanah nagrała wspólnie z zespołem Kwiat Jabłoni.” – tak opisywana jest nowość od sanah. Kompozycja, którą artystka stworzyła z zespołem Kasi i Jacka Sienkiewiczów, nosi tytuł „Szary świat”. „To opowieść o często brutalnej codzienności, która jednak czasem nabiera pięknych barw„.

Utwór z całości przesłuchać można poniżej.

Niedawno sanah zaprezentowała utwór „Mamo tyś płakała”, w którym zaśpiewała razem z Igorem Herbutem z zespołu LemON. Inspiracją do stworzenia piosenki była kompozycja Stanisława Moniuszki „Prząśniczka”. W ciągu zaledwie kilku dni – tylko w serwisie YouTube – odtworzono ją ponad 5,5 mln razy. Cały dochód z tego utworu przeznaczony został na cel charytatywny. Pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia Siemacha – organizacji, która zaangażowana jest w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie, w szczególności dzieciom.

Utwory „Szary świat” oraz „Mamo tyś płakała” to zapowiedzi płyty „Uczta”. Jak mówi sama sanah, album ten to „najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sanah (@sanahmusic)

„Kolońska i szlugi” już dostępne. Sanah wydała teledysk do wyczekiwanej piosenki

Sobel i Sanah podzielili się teledyskiem do ich muzycznej współpracy „Cześć, jak się masz?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here