Sam Smith powraca! Brytyjski wokalista podzielił się ze swoimi fanami ekscytującą wiadomością. Już wkrótce usłyszymy nowy singiel „Diamonds” zapowiadający nadchodzącą płytę.

28-letni wokalista od kilku dni podgrzewa atmosferę wokół swojej nowej ery. Jakiś czas temu fani wokalisty zauważyli nową grafikę na Instagramowym koncie utworzonym przez sztab wokalisty, który w podobny enigmatyczny sposób zapowiadał poprzednie utwory Sama.

Tymczasem informacja znalazła potwierdzenie u samego źródła, bowiem Sam Smith poinformował fanów o premierze nowego singla zatytułowanego „Diamonds” za pośrednictwem serwisów społecznosciowych. Kompozycja ma zadebiutować w sieci już w piątek, tj. 18 września i będzie najprawdopodobniej kolejnym utworem promującym trzeci studyjny album artysty, który według wstępnych planów może ukazać się jeszcze w tym roku. Według źródeł ma on być energetycznym, tanecznym utworem, a za jego produkcję odpowiada doświadczony team złożony z takich nazwisk jak Shellback & Oscar Holter.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here