Sam Smith powraca! Brytyjski wokalista podzielił się dziś ze swoimi fanami ekscytującą wiadomością. Już wkrótce usłyszymy jego nowy singiel „How Do You Sleep?” zapowiadający jego nową erę.

27-letni wokalista od kilku dni podgrzewa atmosferę wokół swojej trzeciej ery. Wczoraj autor przeboju „Too Good At Goodbyes” wrzucił na swoje social media filmik, w którym zapowiedział pewne oficjalne ogłoszenie. Natomiast kilka tygodni temu fani wokalisty zauważyli na Instagramie utworzony tajemniczy profil nazwany tak jak singiel, w którym pojawiały się grafiki odliczające do premiery.

Pogłoski o tym, że Sam Smith planuje wydać w wakacje nowy singiel pojawiały się od pewnego czasu. Dziś krążące plotki znalazły swoje potwierdzenie u źródła. Brytyjski wokalista poinformował fanów o premierze utworu zatytułowanego „How Do You Sleep?” za pośrednictwem serwisów społecznosciowych. Kompozycja ma zadebiutować w sieci już w piątek, tj. 19 lipca i będzie najprawdopodobniej kolejnym po „Dancing With A Stranger” utworem promującym trzeci studyjny album artysty, który według wstępnych planów może ukazać się jeszcze w tym roku. Według nieoficjalnych źródeł ma on być najbardziej popowym utworem Sama w karierze, a za jego produkcję odpowiada doświadczony team złożony z takich nazwisk jak 

Przypomnijmy, że singiel „Dancing With A Stranger” z udziałem Normani okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym. Kompozycja została certyfikowana platyną za sprzedaż singli m.in. w Wielkiej Brytanii oraz USA, a także podbiła radiowe listy przebojów oraz serwisy streamingowe.

Zapowiedzi singla znajdziecie poniżej.

Sam Smith ‚The Thrill of It All’: głos przesiąknięty bólem złamanego serca [RECENZJA]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here