Sam Smith powraca! Brytyjski wokalista podzielił się ze swoimi fanami ekscytującą wiadomością, bowiem już za miesiąc wypuści swój kolejny studyjny album zatytułowany „Love Goes”.

Nadchodzący longplay Sama Smitha to następca dobrze przyjętej płyty „The Thrill Of It All” z 2017 roku, którą osiągnęła olbrzymi sukces komercyjny na całym świecie. Autor takich przebojów jak „Too Good At Goodbyes” czy „Stay With Me” ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Krążek zatytułowany „Love Goes” na półki sklepowe trafi już 30 października nakładem wytwórni Capitol Records wchodzącej w skład koncernu płytowego Universal Music. Na albumie znajdzie się łącznie 11 premierowych utworów, w tym singlowe „Diamonds” oraz „My Oasis”. Natomiast rozszerzona wersja wydawnictwa będzie zawierać m.in. hity „Dancing with the Stranger” z udziałem Normani i „How Do You Sleep”. Od dzisiaj dostępny jest także pre-order płyty.

„Jestem niezwykle szczęśliwy i zachwycony, że mogę ogłosić mój trzeci album (nie mogę uwierzyć, że to mówię) „Love Goes”. Ten album to czas eksperymentowania i odkrywania siebie w moim życiu. Napisałem go w wieku 26-28 lat i była to piekielna jazda. Mam nadzieję, że ludzie, którzy go przesłuchają, będą się cieszyć nim i pokochają tak jak ja” oznajmił brytyjski wokalista.

Tracklist
1. Young
2. Diamonds
3. Another One
4. My Oasis (feat. Burna Boy)
5. So Serious
6. Dance (‘Til You Love Someone Else)
7. For The Lover That I Lost
8. Breaking Hearts
9. Forgive Myself
10. Love Goes (feat. Labrinth)
11. Kids Again
BONUS TRACKS
1. Dancing With A Stranger (with Normani)
2. How Do You Sleep?
3. To Die For
4. I’m Ready (with Demi Lovato)
5. Fire On Fire
6. Promises (with Calvin Harris)

Sam Smith wydał nowy singiel. Zobacz teledysk do tanecznego utworu „Diamonds”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here