‚The Thrill of It All’ Sama Smitha nowym numerem 1 amerykańskiego Billboard 200. Drugi studyjny krążek Brytyjczyka zadebiutował na samym szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych.

Finalny wynik osiągnięty przez brytyjskiego artystę przekroczył próg sprzedaży przewidywanej przez HDD. ‚The Thrill of It All’ w pierwszym tygodniu od premiery rozeszło się za oceanem w ilości 237 tysięcy egzemplarzy (185 tys. pochodzi ze sprzedaży tradycyjnej). Przypomnijmy, że według wstępnych prognoz serwisu Hits Daily Double Sam Smith miał zadebiutować na 1 miejscu najchętniej kupowanych albumów w USA ze sprzedażą na poziomie 195-205 tysięcy.

Płyta osiągnęła sprzedaż na poziomie 237 tys. sztuk w tygodniu kończącym się 9 listopada, według danych Nielsen Music. Z tej liczby 185 tysięcy pochodzi ze sprzedaży tradycyjnej. Album jest drugim studyjnym krążkiem Smitha i został wydany 3 listopada przez Capitol Records. To następca debiutanckiego krążka ‚In The Lonely Hour’, który zadebiutował i peakował na 2. miejscu w 2014 roku.” można przeczytać w publikacji Billboard.

Kompletnie i całkowicie poruszony. ‚The Thrill of It All’ jest oficjalnie nr 1 w Ameryce. Marzenia się naprawdę spełniają. Dziękuję Wam wszystkim z najgłębszej części mojego serca.” napisał Sam po otrzymaniu informacji o swoim sukcesie.

‚The Thrill of It All’ to pierwszy numer jeden Sama w ww. zestawieniu. Poprzedni krążek Brytyjczyka – ‚In The Lonely Hour’ – dotarł najwyżej do 2. miejsca notowania najlepiej sprzedających się krążków w Stanach Zjednoczonych. Po dzień dzisiejszy debiut fonograficzny Sama rozszedł się na tamtejszym rynku w ilości niemalże 4.5 mln egzemplarzy.


http://www.luvpop.pl/taylor-recenzja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here