Po niespełna czterech latach od wydania „Joanne”, Lady Gaga powraca z nowym albumem „Chromatica”. Na temat nadchodzącego krążka artystki wypowiedział się Ryan Tedder z grupy OneRepublic – jedna z zaangażowanych w jego powstanie osób. Według jego słów, warto było czekać!

W ekskluzywnym wywiadzie dla OfficialCharts.com, frontman zespołu OneRepublic Ryan Tedder wypowiedział się na temat swojej współpracy z amerykańską wokalistką. Jego zdaniem, Lady Gaga nagrała najlepszy album spośród tych, które zostaną zaprezentowane w 2020 roku, a on sam był zdumiony całym procesem twórczym.

„Słyszałem kilka melodii i byłem podekscytowany. To najlepsze, co ma zostać wydane w 2020 roku. Zaufajcie mi, robię wszystko, żeby się nie wygadać, ponieważ piosenka, nad którą miałem szczęście pracować to prawdziwa perełka. To było dla mnie na liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Kiedy wyjdzie, zrozumiecie dlaczego” – zapowiedział.

„BloodPop myśli bardzo przyszłościowo i jest postępowy. Jestem bardzo podekscytowany. Gaga nie spieszyła się i teraz rozwala system. Myślę, że da wielu ludziom to, czego od niej oczekują” – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here