Wystartowała przedsprzedaż biletów na najgorętsze wydarzenie tego lata – Trapeton Summer Bash 2022.

Trapeton Summer Bash to nowy festiwal na mapie Polski z muzyką latynoską, reggaeton i trap, który odbędzie się w Gdańsku, na plaży Stogi, między 8 a 10 lipca 2022. Uczestnicy będą mogli cieszyć się muzyką na żywo, w wykonaniu największych gwiazd muzyki latynoskiej. Wśród dotychczas potwierdzonych gwiazd znaleźli się Abraham Mateo, IR SAIS, Loco Escrito, Anitta, Mercado Negro, Gente De Zona, Grupo Extra.

BRAZYLIJSKA MEGAGWIAZDA PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. ANITTA GWIAZDĄ FESTIWALU TRAPETON SUMMER BASH

Poza muzyką, dla festiwalowiczów będzie czekać mnóstwo niesamowitych atrakcji, w tym siatkówka plażowa, zumba, lekcje tańca latynoskiego, warsztaty artystyczne i wiele innych, których celem jest zwiększenie świadomości kultury latynoskiej. 

Pierwsza polska edycja festiwalu będzie oparta na słynnym motywie Día de Los Muertos, czyli Święcie Zmarłych – bardzo ważnym i popularnym elemencie meksykańskiej kultury.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są na stronie www.trapeton.pl, w cenie 299 zł tylko dla osób zapisanych na liście oczekujących. Można je nabyć do przyszłego wtorku (7.12). Regularna sprzedaż wejściówek ruszy już 8 grudnia. Organizatorem festiwalu jest Old Music LIVE | OML 

Brazylijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce. Anitta gwiazdą festiwalu Trapeton Summer Bash

Koncert Malumy w Krakowie: bilety są już w sprzedaży

Anitta dzieli się teledyskiem do nowego singla „Envolver”

Maluma w klipie do najnowszego singla „Mama Tetema”

Muzyczna latino bomba ze Szwajcarii. Poznajcie Loco Escrito – jedną z gwiazd festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here