Dwa tygodnie temu opinię publiczną zelektryzowała wiadomość o rozwodzie Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Krótko po tym w sieci zaczęły się pojawiać plotki o przyczynach rozstania – tabloidy wskazywały na rzekomy romans Cyrus oraz jej zamiłowanie do imprezowego trybu życia. Wokalistka postanowiła rozwiać wątpliwości.

Miley Cyrus pierwszy raz komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem.

„Nie ma tu sekretów do ukrycia. Wiele się nauczyłam z moich życiowych doświadczeń. Nie jestem idealna, nie chcę taka być, to nudne. Dorastałam na waszych oczach, ale uwaga, DOROSŁAM. Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale odmawiam przyznania się do tego, że moje małżeństwo zakończyło się z powodu zdrady. Liam i ja byliśmy razem przez dekadę. Powiedziałam to już wcześniej i to prawda, kocham Liama i zawsze będę. ALE teraz muszę dla siebie podjąć zdrowe decyzje i zostawić za sobą dawne życie. Jestem teraz najzdrowsza i najszczęśliwsza. Możecie powiedzieć, że twerkuję, palę, a z moich ust wychodzą okropne rzeczy, ale nie kłamię„.

Mogę zaakceptować fakt, że życie, które wybrałam, oznacza, że muszę żyć w pełni otwarta i przejrzysta z moimi fanami, których kocham, przez 100% czasu. To, czego nie mogę zaakceptować, to stwierdzenie, że kłamię, aby ukryć przestępstwo, którego nie popełniłam. Nie mam nic do ukrycia” wyjaśniła.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie zdjęciowym do filmu „Ostatnia Piosenka” w 2009 roku. Trzy lata później ogłosili zaręczyny, jednak pod koniec 2013 para zerwała. W 2016 roku Cyrus i Hemswortha wrócili od siebie. Para stanęła na ślubnym kobiercu 23 grudnia 2018 roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here