Roksana Węgiel to bez dwóch zdań najpopularniejsza wokalistka młodego pokolenia. Jej debiutancki album pokrył się już złotem, a w październiku młoda gwiazda wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową. I o ile same wejściówki na koncert nie są drogie, tak ceny poszczególnych pakietów mocno szokują.

Po zwycięstwie podczas Eurowizji Junior 2018 z singlem „Anyone I Want To Be”, Roksana Węgiel stała się gwiazdą numer jeden w naszym kraju. Pomimo bardzo młodego wieku, artystce udało się wylansować już kilka radiowych przebojów i wydać album, który rozszedł się w ponad 10 tysiącach egzemplarzy, uzyskując status złotego. Teraz przed Roxie kolejne wyzwanie. Wraz ze swoim zespołem, który określa pieszczotliwie „Squad Węgla”, w październiku wyruszą w pierwsze tournée po ośmiu miastach w Polsce o nazwie „The X Tour Roxie”.

Ceny biletów na show zaczynają się od 49 złotych. Dostępne są również wejściówki Early Entrance (59 złotych) czy Bilet FAN (89 złotych) upoważniający do wzięcia udziału w koncercie, wcześniejszego wejścia i zawierający gadżet dla fanów, jak również Bilet Family (119 złotych) upoważniający do udziału w koncercie dwójki dzieci do lat 16 z opiekunem.

Poza samymi biletami, dostępne są też pakiety Meet&Greet. I tu ceny mocno zaskoczyły największych fanów Roksany. Za Meet&Greet Super VIP, który upoważnia do wcześniejszego wejścia przed samym Meet&Greet, udziału w próbie oraz nagrania unikalnego Tik Toka z Roxie należy zapłacić 298 złotych. Nieco tańszy, bo za 198 złotych jest zwykły Meet&Greet VIP, upoważniający do zrobienia zdjęcia z artystką i zawierający gadżet VIP. Jeśli są jednak fani, którzy chcieliby wcześniej wejść na teren koncertu, przebywać w strefie backstage, brać udział w próbie i nagrać Tik Toka z Roxie, a także otrzymać unikalny prezent, muszą wykupić Backstage Pass za… 999 złotych.

Co więcej, żaden z droższych pakietów NIE UMOŻLIWIA wstępu na koncert. Wejście jest możliwe wyłącznie po zakupie biletu zwykłego, Early Entrance, FAN lub Family.

Koncerty w ramach „The X Tour Roxie”:

Poznań – 4.10, Klub B17
Katowice – 5.10, Klub Królestwo
Kraków – 6.10, Klub Kwadrat
Opole – 10.10, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki (Sala Kameralna)
Wrocław – 11.10, Centrum Koncertowe A2
Warszawa – 13.10, Klub Progresja
Rzeszów – 20.10, Klub Pod Palmą
Gdańsk – 26.10, Klub Parlament

ROKSANA WĘGIEL „ROKSANA WĘGIEL”: I OTO NARODZIŁA SIĘ GWIAZDA [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here