Mimo tego, że w planie programowym TVP na bieżący rok zapowiedziane były Krajowe Eliminacje, gdzie to widzowie mieli zdecydować o wyborze reprezentanta, który pojedzie do Mińska, telewizja zdecydowała dokonać wyboru wewnętrznie.

Wczoraj, czyli 20 września, Roksana na swoim InstaStory udostępniła tajemniczą wiadomość:

Nie mogę Wam powiedzieć o czym się przed chwilą dowiedziałam, ale niebawem dam Wam znać! NIE WIERZĘ, ŻE TO SIĘ DZIEJE!” – Pisze młoda piosenkarka.

Fani 13-latki o jej udziale w konkursie spekulowali już od kilku miesięcy, ale dopiero dziś Telewizja Polska m.in. na swojej stronie internetowej potwierdziła informację, że to właśnie zwyciężczyni The Voice Kids, która na swoim koncie ma już niemałe sukcesy, stanie na scenie w Mińsk Arena 25 listopada w biało-czerwonych barwach. Wszystko będzie transmitować TVP ABC.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji Eurowizji Junior osiągnęliśmy najlepszy wynik w historii polskiego uczestnictwa w konkursie. Alicja Rega z piosenką „Mój Dom” zajęła 7. miejsce w głosowaniu internautów i w głosowaniu jurorów, co dało jej ósmą pozycję w ogólnej klasyfikacji punktowej zdobywając 138 punktów. Pierwsze miejsce zajęła Polina Bogusiewicz z Rosji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here