Rodzina Gucci wyraziła swoje niezadowolenie i skrytykowała twórców  nadchodzącego filmu z Lady Gagą i Adamem Driverem w głównych rolach. 

Najnowszy film biograficzno-kryminalny Ridleya Scotta zatytułowany „House of Gucci” opiera się na historii morderstwa Maurizio Gucciego (Adam Driver) – wnuka założyciela niezwykle popularnej na całym świecie marki odzieżowej Gucci. O zlecenie zabójstwa na schodach biura w Mediolanie oskarżona została jego była żona i matka jego córek, Patrizia Reggiani (Lady Gaga). Kobietę skazano na 29 lat więzienia, ale w 2016 roku, po 18 latach, wyszła na wolność.

Premiera produkcji może i dopiero w listopadzie, ale już teraz wywołuje ona ogromne podekscytowanie w mediach społecznościowych, a szczególnie po tym jak Gaga udostępniła pierwsze oficjalne zdjęcie z planu, które zobaczyć można TUTAJ. Ale pomimo ogólnego podniecenia związanego z „House of Gucci”, sama rodzina Gucci zdecydowanie nie jest zadowolona z kręconego obecnie we Włoszech filmu.

W rozmowie z Associated Press, „przemawiając w imieniu rodziny”, dziedziczka Gucci, Patrizia Gucci (nie mylić z Reggiani), powiedziała, że ​​są oni „naprawdę rozczarowani” tym, co do tej pory widzieli.

„Kradną tożsamość rodziny, aby osiągnąć zysk” – powiedziała Patrizia, kuzynka Maurizio „Nasza rodzina ma tożsamość, prywatność” – dodała. „Można mówić o wszystkim. Ale jest granica, której nie można przekroczyć”. Patrizia przyznała też, że ​​zdjęcia zrobione przez paparazzi z planu – w tym te, na których jest Jared Leto jako jej ojciec, Paolo Gucci i Al Pacino jako jej dziadek, Aldo Gucci – upewniły rodzinę o braku zaangażowaniu twórców filmu w dokładne przedstawienie ich krewnych. „Mój dziadek był bardzo przystojnym mężczyzną, jak wszyscy w rodzinie Gucci, bardzo wysokim, z niebieskimi oczami i bardzo eleganckim. Gra go Al Pacino, który sam nie jest zbyt wysoki, a ten film przedstawia go jeszcze jako grubego, niskiego, z bokobrodami, naprawdę brzydkiego. To wstyd, bo w ogóle go nie przypomina” – powiedziała. Następnie nazwała wygląd Jareda Leto jako swojego ojca „okropnym”, mówiąc: „Nadal czuję się urażona”.

To nie pierwszy raz kiedy przedstawiciel słynnej modowej rodziny wypowiada się krytycznie na temat „House of Gucci”. W zeszłym miesiącu sama Patrizia Reggiani otwarcie przyznała, że jest zdenerwowana i zirytowana całą sytuacją wokół produkcji oraz postawą grającej ją Lady Gagi. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Patrizia Reggiani oburzona postawą Lady Gagi. Piosenkarka zagra kobietę w filmie „House of Gucci”

Lady Gaga na pierwszym oficjalnym zdjęciu promującym jej najnowszy film

Nowy film z Lady Gagą. Piosenkarka zagra u boku Brada Pitta

Harry Styles powraca na ekrany kin. Wokalista zagra w filmie „Don’t Worry Darling”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here