Legendarny brytyjski wokalista szykuje się do wydania swojego pierwszego świątecznego albumu. W najnowszym wywiadzie udzielonym serwisowi „VICE”, Robbie Williams zdradził, że jednym z jego marzeń była współpraca z księżniczką popu Britney Spears.

Na przestrzeni lat, o wspólnym utworze Britney Spears i Robbiego Williamsa mówiło się sporo. Oboje zaczynali kariery w podobnym czasie, stając się legendami swojego pokolenia. Pierwsze plotki dotyczące ich współpracy pojawiły się już w 2001 roku. Wówczas Robbie miał chcieć zaangażować Britney do nagrania z nim piosenki na potrzeby jazzowego krążka „Swing When You’re Winning”. Ze względu na napięty harmonogram artystki, do spotkania nie doszło. W 2010 roku, podczas jednego z Q&A na Twitterze, Britney zdradziła, że Robbie to artysta, z którym bardzo chciałaby zaśpiewać. Również i tym razem nie wyszło. Osiem lat później, Robbie Williams podpisał kontrakt z jednym z kasyn w Las Vegas. W sieci pojawiły się wówczas informacje, że Brytyjczyk planuje wystąpić na scenie z określaną mianem królowej Vegas Britney. Niestety, ze względu na problemy osobiste, wykonawczyni hitu „Toxic” odwołała zaplanowaną rezydenturę „Domination”.

Już niebawem, bo 22 listopada 2019 roku, do sprzedaży trafi świąteczny album byłego członka boysbandu Take That – „The Christmas Present”. Na płycie znajdą się zarówno autorskie utwory muzyka, jak i interpretacje wielkich świątecznych hitów. Nie zabraknie też wyjątkowych gości. W wywiadzie dla „VICE”, Robbie Williams przyznał, że zrezygnował jednak z nagrania przeboju „Fairytale of New York”, bowiem jedyną osobą, z którą chciał współpracować nad tym kawałkiem była właśnie Britney Spears.

„Chciałem stworzyć ten utwór z Britney Spears, ale ona obecnie nie pracuje, niestety” – powiedział dziennikarzowi.

Przypomnijmy, że Britney Spears przebywa obecnie na przerwie. Jakiś czas temu, za pośrednictwem Instagrama, ogłosiła:

„Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o mnie!!! Zdecydowałam się skupić na tym, czego naprawdę chcę. Pracowałam bez przerwy w show-biznesie od chwili, gdy skończyłam osiem lat. Czasami dobrze jest się zatrzymać i skupić”.

BRITNEY SPEARS PRZETRZYMYWANA W OŚRODKU WBREW WŁASNEJ WOLI? SPRAWDŹ, O CO CHODZI Z AKCJĄ #FREEBRITNEY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here