Kolejny wielki sukces na koncie Rity Ory stał się faktem. Brytyjka ma prawdziwy powód do świętowania, bowiem jej najnowszy singiel „Let You Love Me” właśnie dotarł do pierwszej dziesiątki UK Charts, czyniąc 27-latkę rekordzistką pod względem utworów umieszonych w Top 10 zestawienia najpopularniejszych singli na Wyspach nagranych przez brytyjską wokalistkę.

Rita Ora to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich lat w brytyjskim oraz światowym przemyśle muzycznym. Artystka albańskiego pochodzenia jest w ostatnich miesiącach nie do zatrzymania. Po zeszłorocznym sukcesie singli „Your Song”, Anywhere” oraz „Lonely Together”, które rządziły na wielu listach przebojów na całym świecie przyszedł czas na kolejne wyzwania. Brytyjka nie zwalnia tempa i do długiej listy sukcesów może dołożyć kolejny – jej najnowszy singiel „Let You Love Me” właśnie dotarł do 6 miejsca w zestawieniu UK Charts.

Sukces ten pozwoli zapisać się wokalistce kolejny raz na kartach historii. „Let You Love Me” został już 13-nastym singlem w karierze artystki, któremu udało się złamać barierę pierwszej dziesiątki UK Charts, a tym samym pobił 30-letni rekord w liczbie singli umieszonych w Top 10 brytyjskiego zestawienia nagranych kiedykolwiek przez brytyjską wokalistkę. Rita wyprzedziła dotychczasowe rekordzistki czyli legendarną Shirley Bassey oraz Petule Clark z 12 hitami z pierwszej dziesiątki na koncie, wysuwając się na samotne prowadzenie.

„Właśnie dowiedziałam się, że #LYLM jest numerem 6 na listach przebojów i pomógł mi ustanowić historyczny rekord !!! „Let You Love Me” jest już oficjalnie moim 13 singlem w pierwszej dziesiątce zestawienia, co oznacza, że mam najwięcej utworów w Top 10 dla brytyjskiej artystki kiedykolwiek! Nie mogę w to uwierzyć DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z WAS nigdy nie zapomnę tego dnia” napisała artystka.

Przypomnijmy, że drugi studyjny krążek Rity zatytułowany „Phoenix” na półki sklepowe trafi już 23 listopada nakładem Warner Music Group. Na albumie znajdzie się łącznie 16 premierowych utworów, a wśród gości znaleźli się Liam Payne, Cardi B, Bebe Rexha, Charli XCX oraz Avicii. Podczas przygotowywania płyty Rita współpracowała m.in. ze Stargate, Julią Michaels, Alesso i DFA. Dyskografię Brytyjki zamyka debiutancki krążek „Ora” z 2012 roku, który okazał się być sporym sukcesem komercyjnym docierając do szczytu zestawienia najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii gdzie pokrył się platyną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here