Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma długo wyczekiwany drugi studyjny album Rity Ory. „Phoenix” to pierwszy krążek brytyjskiej wokalistki od czasu wydanego w 2012 roku debiutanckiego wydawnictwa „Ora”.

Nowy longplay Rity Ory to następca dobrze przyjętego, debiutanckiego krążka „Ora” z 2012 roku, który okazał się być sporym sukcesem komercyjnym docierając do szczytu zestawienia najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii gdzie pokrył się platyną.

Na premierowym wydawnictwie Brytyjki znanej z takich przebojów jak „Radioactive” czy „How We Do (Party)” znalazło się łącznie 16 premierowych utworów, w tym singlowe „Your Song”, „Anywhere” czy „Let You Love Me”. Wersja standardowa zawiera 12 kawałków, zaś cztery kolejne stanowią tzw. bonus-tracki umieszczone na wersji deluxe. Wśród gości znaleźli się Liam Payne, Cardi B, Bebe Rexha, Charli XCX, Julia Michaels, Rudimental oraz Avicii. W etapie przygotowywania płyty brali udział m.in. Stargate, Andrew Watt, Steve Mac, Alesso i DFA.

„Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo zależało mi na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam(…) Cieszę się, że w końcu mogę wydać „Phoenix”, jestem naprawdę dumna z tego albumu i podekscytowana tym, że każdy będzie mógł usłyszeć, nad czym pracowałam (…) Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy byli częścią mojej muzycznej podróży. (..) Myślę, że moi fani mogą się spodziewać łez, krwi, seksu, rock and roll’a” opisuje Rita album.

Przypomnijmy, że najnowszy singiel zapowiadający albumu – „Let You Love Me” – dotarł do 4 miejsca zestawienia UK Charts, a tym samym pozwolił zapisać się wokalistce kolejny raz na kartach historii. Kompozycja została już 13-nastym singlem w karierze artystki, któremu udało się złamać barierę pierwszej dziesiątki UK Charts, a tym samym pobiła 30-letni rekord w liczbie singli umieszonych w Top 10 brytyjskiego zestawienia nagranych kiedykolwiek przez brytyjską wokalistkę.

Pełną tracklistę oraz odsłuch krążka „Phoenix” znajdziecie poniżej.

1. Anywhere
2. Let you Love Me
3. New Look
4. Lonely Together ft. Avicii
5. Your Song
6. Only Want You
7. First Time High
8. For You (Fifty Shades Freed) ft. Liam Payne
9. Summer Love ft. Rudimental
10. Girls ft. Cardi B & Bebe Rexha & Charli XCX
11. Keep Talking feat Julia Michaels
12. Hell of a Life
13. Velvet Rope
14. Falling to Pieces
15. Cashmere
16. Soul Survivor

Phoenix (Deluxe)

Phoenix (Deluxe), an album by Rita Ora on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here