Rita Ora nie kończy promocji swojej najnowszej ery. Dotychczas krążek „Phoenix” promowany był m.in. przez takie hity jak „Anywhere”, „Let You Love Me” oraz „Your Song”. Tymczasem brytyjska wokalistka za pośrednictwem social mediów ogłosiła, że wybrała kolejny singiel promujący wydawnictwo.

Sztab Rity Ory podgrzewa atmosferę związaną z promocją jej drugiego studyjnego albumu. Brytyjka właśnie poinformowała swoich fanów za pośrednictwem serwisów społecznościowych, że kolejnym singlem promującym nowy materiał została przebojowa i energetyczna kompozycja zatytułowana „New Look”. Ponadto artystka ogłosiła, że do piosenki został nagrany teledysk, który swoją premierę będzie miał już w najbliższy poniedziałek tj. 15 lipca. Utwór w najbliższym czasie prawdopodobnie zostanie rozesłany także do rozgłośni radiowych. Kompozycja została wyprodukowana przez doświadczony szwedzki duet Jack & Coke odpowiedzialny za hity m.in Miley Cyrus, Hayley Kiyoko, Tove Lo, The Vamps, Loreen czy JoJo. Będzie to kolejny – po „Your Song”, „Anywhere”, „For You”, „Girls”, „Let You Love Me” oraz „Only Want You” – oficjalny singiel promujący ostatnie wydawnictwo Brytyjki.

Warto zauważyć, że w ostatnich miesiącach Rita Ora wzięła udział w kilku muzycznych projektach. W marcu ukazała się latynoska kompozycja „R.I.P.” jako efekt współpracy z Sofią Reyes oraz Anittą, a pod koniec kwietnia ukazał się singiel „Carry On” nagrany u boku norweskiego DJ-a i producenta Kygo. Natomiast najnowszym muzycznym owocem pracy artystki jest singiel „Ritual” czyli efekt kolaboracji ze znanymi producentami i DJ-ami – Tiesto oraz Jonas’em Blue, który radzi sobie dobrze na listach przebojów i rozgłośniach radiowych.

Przypomnijmy, że wydany w listopadzie ubiegłego roku album „Phoenix” okazał się sporym sukcesem komercyjnym. Płyta dotarła do TOP 10 zestawienia najpopularniejszych krążków w wielu krajach na całym świecie oraz została certyfikowana m.in złotem i platyną odpowiednio w Wielkiej Brytanii i Polsce, zaś dotychczasowe single podbiły listy przebojów na całym świecie.

Rita Ora „Phoenix”: jak feniks z popiołu… [RECENZJA]

Zjawiskowa Rita Ora w teledysku do „Ritual”. Zobacz klip do najnowszego singla Tiesto & Jonas Blue

Rita Ora w towarzystwie Kygo! Zobacz zmysłowy teledysk do singla „Carry On” promujacego film „POKEMON: Detective Pikachu”.

Sofia Reyes, Rita Ora i Anitta połączyły siły. Zobacz teledysk do „R.I.P.”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here