Dobre wieści dla wszystkich fanów Rity Ory. Brytyjska wokalistka nie spoczywa na laurach i po ostatniej muzycznej współpracy z DJ i producentem Imanbek’iem, z którym nagrała EP-kę „Bang”, przyszedł czas na kolejną porcję świeżej muzyki. Artystka właśnie oficjalnie zapowiedziała premierę singla nagranego u boku innego znanego producenta muzycznego Sigali. 

Doniesienia o nowej muzycznej współpracy Rity krążyły w sieci od dłuższego czasu, jednak dopiero w tym tygodniu znalazły swoje oficjalne potwierdzenie u źródła. Rita Ora oraz Sigala za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosili, że efekt ich muzycznej kolaboracji już na początku wakacji ujrzy światło dzienne. Kompozycja została zatytułowana „You For Me” ma zadebiutować w sieci już w najbliższy piątek tj. 2 lipca. Warto podkreślić, iż utwór powstał m.in. we współpracy z Charli XCX. Krótkie zapowiedzi wakacyjnego singla znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy, że w lutym tego roku ukazał się EP-ka „Bang” będąca kolekcją rasowych bangerów – miksu współczesnego popu, muzyki z lat 80. i 90. oraz house’owych brzmień, które wypełnia każdy parkiet. Wszystkie utwory zostały współtworzone przez Ritę Orę oraz Imanbeka. Ponadto w 2019 roku brytyjska wokalistka współpracowała z norweskim DJ-em i producentem Kygo oraz duetem Jonas Blue i Tiesto, a efektem były światowe hity odpowiednio w postaci utworów „Carry On” oraz „Ritual”.

@ritaora##YOUFORME @sigalamusic ❤️♬ You for Me – Sigala & RITA ORA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here