26-letnia Rita Ora nie zwalnia tempa: po premierze singla ‚Anywhere’ wokalistka zapowiedziała w wywiadzie radiowym, że to nie koniec niespodzianek. Na nadchodzącej płycie byłej jurorki brytyjskiego ‚The X Factor’ znajdzie się kolaboracja, o której z pewnością będzie głośno.

Rita w radiowym wywiadzie Vodafone Big Top40 wypowiedziała się na temat gości, którzy pojawią się na drugim studyjnym krążku wokalistki. Piosenkarka zdradziła, iż nagrała wspólny kawałek z Bebe Rexhą i Charli XCX – kompozycja zatytułowana jest po prostu ‚Girls’. Wszystko wskazuje na to, iż słuchaczy czeka jeszcze jedna niespodzianka: w odpowiedzi na jeden z Tweetów dotyczących kolaboracji Bebe Rexha zasugerowała, iż w ‚Girls’ pojawi się jeszcze jedna osoba.

Warto zaznaczyć, iż w pierwszej wersji utworu ‚Girls’ miała pojawić się MØ. Aktualnie jednak wokalistka nie widnieje – przynajmniej na ten moment – jako gość Rity na nadchodzącej, albumowej wersji kompozycji. Przypomnijmy, że nowa płyta Rity ma pojawić się na początku przyszłego roku. Do tej pory materiał zwiastowały single ‚Your Song’ i wspomniane ‚Anywhere’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here