Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że 27-latka zaplanowała już w pełni swój muzyczny powrót. Ostatnio portale muzyczne podały informacje o okładce i dacie premiery krążka.

Od wydania debiutanckiego albumu „Ora” minęło już 6 lat, a ostatnie single odniosły niemałe sukcesy. Nic dziwnego, że fani, a ich przybyło przez ten czas bardzo dużo, z niecierpliwością czekają na coś nowego. O swoim najnowszym muzycznym dziele Rita Ora wypowiedziała się w wywiadzie dla jednego z amerykańskich portali:

„Myślę, że moi fani mogą się spodziewać łez, krwi, seksu, rock and roll’a i to wszystko w końcu się udało. Album zostanie wydany w listopadzie, ponieważ to jest miesiąc moich urodzin.” oznajmiła wokalistka.

Mimo informacji jakie można odnaleźć w sieci, oprócz miesiąca premiery sama artystka nie udostępniła żadnych dodatkowych informacji o albumie. Nadal tajemnicą zostaje tytuł krążka, okładka i konkretny dzień premiery. Jednakże w ostatnich dniach na jednym z portali muzycznych ruszyła przedsprzedaż nowego krążka Rity, który jak podał serwis został zatytułowany „Phoenix”, a jego premiera przewidziana jest na 23 listopada tego roku. Po kilku godzinach informacja zniknęła jednak ze strony, a na profilach Rity w serwisach społecznościowych pojawiły się zagadkowe grafiki.

Przypomnijmy, że debiutancki krążek sprzedał się w ilości ponad 350 tysięcy egzemplarzy w samej Wielkiej Brytanii tym samym pokrywając się tam platyną. Znajdziemy na nim współprace m.in. z Sią i will.i.am’em, a na najnowszym albumie usłyszymy teksty Julii Michaels.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here