Dobre wieści dla fanów Rity Ory. Brytyjska gwiazda intensywnie przygotowuje się do wydania swojej trzeciej solowej płyty w karierze. Wokalistka właśnie podzieliła się ze swoimi fanami ekscytująca wiadomością o premierze pierwszego singla zapowiadającego nową muzyczną erę.

Poprzednia era pozwoliła wokalistce na zdobycie kilku międzynarodowych hitów. Single jak „Your Song”, „Anywhere” czy „Let Me Love You” spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, zaś artystka płynnie przeszła do prac nad muzycznym następcą krążka „Phoenix”. Okazuje się, że nowa era Brytyjki rozpocznie się już niebawem.

Rita Ora w ciągu ostatnich dni nie przestawała podgrzewać atmosfery wokół swojej nowej muzycznej ery i dzisiaj oficjalnie podzieliła się ekscytującą informacją. Brytyjska wokalista za pośrednictwem social mediów oficjalnie zapowiedział premierę lead-singla z nowego krążka. Kompozycja została zatytułowana „How To Be Lonely” i jej premiera zaplanowana została już w najbliższy piątek tj. 13 marca. Warto podkreślić, że do współpracy nad nowym singlem Brytyjki został zaangażowany wokalistka Lewis Capaldi – objawienie muzyczne 2019 roku oraz utytułowany producent LOSTBOY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here