Czyżby szykował się nam hit na miarę „Lady Marmalade”? Z pewnością tego właśnie chce Rita Ora, która aktualnie kręci teledysk do swojego kolejnego singla o tytule ‚Girls’. W klipie pojawią się: Bebe Rexha, Charli XCX oraz Cardi B.


Jak donoszą redaktorzy brytyjskiego serwisu ‚Metro’, 27-latka pracuje obecnie nad najnowszym klipem do singla ‚Girls’, który zapowiada jej drugi album studyjny. Ujęcia kręcone są od wczoraj w Londynie, jednak według doniesień informatora z otoczenia Rity, nie wszystkie artystki spotkają się na planie wideoklipu. Jedna z gwiazd zaangażowanych w tworzenie piosenki – Cardi B – będzie kręciła swoje sceny osobno, w Stanach Zjednoczonych. Wpływ na to może mieć ciąża raperki.

Czego możemy spodziewać się po klipie? Według wspomnianego informatora, będzie to najlepszy, a zarazem najdroższy teledysk, jaki nakręciła wykonawczyni singla ‚Anywhere’, bowiem jej wytwórnia liczy na prawdziwie światowy hit. Inspiracją dla Ory do stworzenia klipu miał być wielki przebój ‚Lady Marmalade’ z 2001 roku z udziałem Christiny Aguilery, P!nk, Mya oraz Lil’ Kim.

„Rita kocha ‚Lady Marmalade’ i od lat chciała stworzyć kolaborację pełną popowych gwiazd. Wreszcie spełniła swoje marzenie, kiedy Bebe Rexha i Charli XCX zgodziły się pojawić w jej następnym singlu ‚Girls’. (…) To będzie najlepszy teledysk, jaki wydała do tej pory „ – powiedział w wywiadzie dla ‚Metro’.

Warto wspomnieć, że w maju 2017 roku wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała utwór ‚Girls’ podczas BBC Radio 1’s Big Weekend Festival z gościnnym udziałem Charli XCX i Raye… bez zgody swojej wytwórni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here