Rita Ora już w listopadzie wypuści swój długo oczekiwany drugi studyjny album – „Phoenix”. Nowy krążek Brytyjki do tej pory promowany był m.in przez single „Your Song” oraz „Anywhere”. Tymczasem już jutro usłyszymy jego kolejną zapowiedź.

Do sieci przedostały się oficjalne informacje dotyczące nadchodzącego singla brytyjskiej wokalistki. Rita Ora oficjalnie potwierdziła, że jej nowy singiel „Let You Love Me” ukaże się już jutro tj. 21 września. Prawdopodobnie za produkcję utworu odpowiada m.in doświadczony Andrew Watt odpowiedzialny za poprzednie single Brytyjki („Anywhere”, „Lonely Together”, „For You” czy „Girls”) oraz takie hity jak „Havana” czy „It Ain’t Me”. W celu promocji 27-letnia Ora udostępniła krótką zapowiedź premierowej kompozycji.

Przypomnijmy, że drugi studyjny krążek Rity zatytułowany „Phoenix” na półki sklepowe trafi już 23 listopada nakładem Warner Music Group. Na albumie znajdzie się łącznie 16 premierowych utworów, a wśród gości znaleźli się Liam Payne, Cardi B, Bebe Rexha, Charli XCX oraz Avicii. Podczas przygotowywania płyty Rita współpracowała m.in. ze Stargate, Julią Michaels, Alesso i DFA. Dyskografię Brytyjki zamyka debiutancki krążek „Ora” z 2012 roku, który okazał się być sporym sukcesem komercyjnym docierając do szczytu zestawienia najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii gdzie pokrył się platyną.

Fragment singla „Let You Love Me” znajdziecie poniżej.

Rita Ora Updates #PHOENIX ☄️ on Twitter

THE SNIPPET OF LET YOU LOVE ME https://t.co/zQFJu3IEKG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here