Fani Rihanny już od dłuższego czasu czekają na kolejny studyjny krążek wokalistki. Od kilku dobrych miesięcy co jakiś czas w sieci pojawiają się kolejne plotki na temat #R9, które sama zainteresowana konsekwentnie dementuje. W krótkiej wypowiedzi dla E!News wokalistka z uśmiechem na twarzy potwierdziła, że pracuje nad nową muzyką.


Od kilku tygodni w sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat statusu prac Barbadoski nad następcą ‚Anti’ – mniej lub bardziej wiarygodne. A to, że Rihanna powraca do brzmienia ery „Loud” (zdementowane), a to, że nagrywa dwa albumy jednocześnie (jeszcze niezdementowane). W najnowszej publikacji magazynu „Vogue” po raz kolejny odniesiono się do brzmienia #R9, tym razem wskazując, że Barbadoska stawia na klimaty reggae.

Planuje stworzyć album reggae. Chociaż to za wcześnie, aby wskazać pełną listę osób z nią współpracujących, to jedną z pierwszych może być Supa Dups, urodzony na Jamajce producent, który współpracował już z Beenie Man, Sean Paulem, Elephant Man. Jeśli Rihanna miałaby wybrać swoich ulubionych przedstawicieli tego gatunku, to musiałby to być Bob Marley.” możemy przeczytać w nowym wydaniu magazynu „Vogue”.

Przypomnijmy, że od premiery ósmego studyjnego wydawnictwa 30-latki minęły już ponad dwa lata. Ostatnia era Rihanny stała się sporym sukcesem komercyjnym generując takie przeboje jak ‚Work’ oraz ‚Love on the Brain’. W międzyczasie Barbadoska pojawiła się gościnnie u boku innych artystów zdobywając kolejne hity (m.in. ‚Wild Thoughts’ DJ Khaled, ‚This is What You Came For’ u boku Calvina Harrisa).

Podczas wywiadu udzielonego dla portalu Capital XTRA brytyjski wokalista Shakka przyznał, że pracuje m.in. nad nowym krążkiem Rihanny, a także pochwalił się faktem, iż słyszał już kilka nagranych utworów.

„Ona zdecydowanie nadchodzi z czymś zupełnie nowym. Te piosenki, które słyszeliśmy podczas sesji nagraniowych, w trakcie obozów-twórczych, są nie z tej ziemi. To było totalnie obłędne. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że kilka z moich kawałków też znajdzie się na tym albumie.” wyznał Shakka.

AKTUALIZACJA

Podczas jednego ze swoich ostatnich wyjść Rihanna udzieliła krótkiego wywiadu stacji E! News. Piosenkarka zapytana na czerwonym wywiadzie o to, czy dostaniemy nową muzykę w dość specyficzny sposób przyznała, że piosenki są w trakcie tworzenia.

Tak, pracuję nad tym, dziewczyno.” odpowiedziała krótko Rihanna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here