Rihanna oficjalnie poinformowała o ciąży! Artystka i jej partner A$AP Rocky spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 

Magazyn „People” opublikował dzisiaj w sieci zdjęcia z sesji ciężarnej wokalistki, na których przyszła mama dumnie pozuje z widocznym brzuszkiem.

Zdjęcia zostały zrobione w ten weekend w Nowym Jorku, w rodzinnym Harlemie rapera A$APa Rocky’ego, z którym Rihanna spotyka się od drugiej połowy 2020 roku. Para wcześniej przez wiele lat utrzymywała we sobą bliskie relacje przyjacielskie, a także wielokrotnie współpracowała ze sobą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez People Magazine (@people)

W marcu 2020, w rozmowie z brytyjskim „Vogue”, Rihanna przyznała, że chciałaby w niedalekiej przyszłości zostać mamą. „Zdaję sobie sprawę, że życie jest naprawdę krótkie” – przyznała, mówiąc o konieczności wyboru tego, co dla niej najistotniejsze. „Wiem, że będę chciała żyć inaczej” – dodała, mówiąc, że w ciągu najbliższych 10 lat widzi siebie z „trójką lub czwórką” dzieci.

Jeśli chodzi o partnera gwiazdy i przyszłego ojca jej dziecka – A$AP (prawdziwe imię: Rakim Mayers) nie ukrywał swojego podziwu dla Rihanny, nazywając ją „miłością swojego życia” w majowym wywiadzie dla „GQ”. Artysta otwarcie mówił też o potencjalnym założeniu z nią rodziny. „Myślę, że byłbym naprawdę niesamowitym tatą. Miałabym najfajniejsze dziecko. Serio„.

Rihanna mówi o nowym albumie. Wokalistka zapewnia, że „R9” zaskoczy jej słuchaczy

Rihanna na okładce włoskiego „Vogue’a”

Pandemia, 4 płyty Taylor Swift, debiut Duy Lipy. Co jeszcze wydarzyło się od wydania ostatniej płyty Rihanny?

Rihanna planuje wydać nową piosenkę… ale tylko jedną, nic więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here