Choć Rihanna swój album ’Anti’ wydała w styczniu 2016 roku, to wokalistka w ostatnich miesiącach nie dała o sobie zapomnieć ani przez chwilę. 29-letnia Barbadoska pojawiła się gościnnie m.in. w ‚Loyalty’ Kendricka Lamara, nagrała także wspólnie z DJ’em Khaledem wielki przebój ‚Wild Thoughts’. Teraz artystka intensywnie pracuje nad swoim kolejnym krążkiem.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się doniesienia jakoby Rihanna powróciła do studia nagraniowego, aby poświęcić się pracy nad następcą ’Anti’. Przypomnimy, że wokalistka jakiś czas temu zarejestrowała dwie premierowe kompozycje – ‚Phatty’ i ‚Only One Who Knows’, zaś brytyjski DJ radiowy Nick Grimshaw w jednym ze swoich wywiadów zasugerował, że nową porcję muzyki od Rihanny otrzymamy w ciągu najbliższych miesięcy.

Tymczasem podczas wywiadu udzielonego dla portalu Capital XTRA brytyjski wokalista Shakka przyznał, że pracuje m.in. nad nowym krążkiem Barbadoski, a także pochwalił się faktem, iż słyszał już kilka nagranych utworów.

„Ona zdecydowanie nadchodzi z czymś zupełnie nowym. Te piosenki, które słyszeliśmy podczas sesji nagraniowych, w trakcie obozów-twórczych, są nie z tej ziemi. To było totalnie obłędne. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że kilka z moich kawałków też znajdzie się na tym albumie.” wyznał Shakka.

Shakka nie jest jedyną osobą, która potwierdziła proces nagrywania krążka przez wokalistkę. Na ten temat wypowiedział się także producent muzyczny Nana Rogues, który w wywiadzie radiowym poszczycił się możliwością współpracy z gwiazdą. Na pytanie z kim chciałby nagrywać w najbliższym czasie producent odpowiedział:

„Tak się składa, że całkiem niedawno, w Londynie, stworzyłem kilka sesji z Rihanną. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Mamy kilka utworów, może nawet singli” wyznał Rogues.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here