Rihanna od dłuższego czasu intensywnie pracuje nad godnym następcą wydanego na początku 2016 roku albumu ‚ANTI’. Brytyjska prasa tymczasem alarmuje, że hit-makerka z Barbadosu przy swoim kolejnym krążku planuje powrót do korzeni, a ściślej mówiąc – do brzmień towarzyszących jej m.in. w trakcie ery ‚Loud’.


rihanna_neededme_vs-magazine-2400x1240


Od premiery ósmego studyjnego wydawnictwa 30-latki minęły już ponad dwa lata. Ostatnia era Rihanny stała się sporym sukcesem komercyjnym generując takie przeboje jak zaraźliwe ‚Work’ oraz genialne ‚Love on the Brain’. W międzyczasie Barbadoska pojawiła się gościnnie u boku innych artystów zdobywając kolejne hity (m.in. ‚Wild Thoughts’ DJ Khaled, ‚This is What You Came For’ u boku Calvina Harrisa). Brytyjska prasa donosi, że na swoim dziewiątym albumie Rihanna planuje powrót do klimatu, jaki można było usłyszeć m.in. na wydanym w 2010 roku longplay’u ‚Loud’.

Rihanna przeprowadziła rozmowy ze swoim managementem i zdecydowała się, że musi wrócić do tego, co ludzie pokochali.” donosi jeden z brytyjskich serwisów internetowych. „Kocha Anti, ale zdaje sobie sprawę, że album nie był tak bardzo hitowy jak te poprzednie.”

Oczywiście, doniesienia te należy traktować z delikatnym przymrużeniem oka – sama zainteresowana nie podjęła tematu wskazując na swoje plany dotyczące dziewiątego krążka. Dodajmy, że współpracownicy 30-latki nie kryją zachwytu nad nadchodzącym materiałem barbadoskiej gwiazdy.

Podczas wywiadu udzielonego dla portalu Capital XTRA brytyjski wokalista Shakka przyznał, że pracuje m.in. nad nowym krążkiem Rihanny, a także pochwalił się faktem, iż słyszał już kilka nagranych utworów.

Ona zdecydowanie nadchodzi z czymś zupełnie nowym. Te piosenki, które słyszeliśmy podczas sesji nagraniowych, w trakcie obozów-twórczych, są nie z tej ziemi. To było totalnie obłędne. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że kilka z moich kawałków też znajdzie się na tym albumie.” wyznał Shakka.


cute-sassy-rihanna-wild-thoughts-hair-2-galoremag