Nowy album Barbadoski to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków przez fanów muzyki na całym świecie. W najnowszym wywiadzie, Rihanna zdradziła wreszcie kilka informacji na jego temat.

Rihanna pojawiła się na okładce cyfrowego wydania „T Magazine”. Poza nowymi zdjęciami, w numerze znalazł się wywiad z artystką, gdzie zdradziła co nieco o nowym albumie, na który z niecierpliwością czekają jej fani. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziewiąty album studyjny gwiazdy będzie utrzymany w stylu reggae.

Dziennikarz zapytał również o to, czy plotka, jakoby Rihanna współpracowała z Lady Gagą jest prawdziwa. Wokalistka oficjalnie zaprzeczyła duetowi z wykonawczynią hitu „Shallow” na nowym albumie, ale przyznała, że nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości.

„[Fani] mogli tak pomyśleć, ponieważ zaobserwowała mnie na Instagramie. To nieprawda, ale nie jestem temu przeciwna [w przyszłości]” – powiedziała.

Rihanna potwierdziła również, że na krążku na pewno nie usłyszymy Drake’a. Jeśli chodzi o tytuł i datę premiery, nie są one jeszcze znane.

„Nie wiem, kiedy album wyjdzie. Na razie to po prostu „R9”, dzięki moim fanom. Prawdopodobnie tak go nazwę, ponieważ prześladują mnie pytaniami: „kiedy premiera R9?”. Jak będę w stanie zaakceptować nową nazwę, kiedy ta tak bardzo utknęła mi w głowie?” – wyznała żartobliwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here