Dobra wiadomość dla wszystkich wiernie wyczekujących nowej muzyki Rihanny – artystka nareszcie wydaje się skłaniać ku wypuszczeniu nowej muzyki.

Ostatni album wydany przez barbadoską artystkę właśnie spędza swoją kolejną rocznicę w rankingu Billboard 200. „Anti” figuruje w tym zestawieniu już ponad 5 lat i jest pierwszym w historii albumem wydanym przez czarnoskórą artystkę który osiągną taki wynik. Z tej okazji Rihanna opublikowała na Instagramie filmik, w którym wyraża swoją wdzięczność i dziękuję wszystkim osobom, które były zaangażowane w powstanie jej płyty.

Pod opublikowanym postem, fan Riri zaproponował, że najlepszym sposobem na uczczenie tego sukcesu będzie wydanie nowego utworu. „Myślę, że powinnam tak zrobić” – odpowiedziała artystka, ale szybko dopisała: „Ale tylko jedna piosenka”.

Co więcej, Rihanna również zostawiła komentarz pod wpisem Kuka Harrella, z którym współpracowała przy albumach „Anti”, „Loud”, „Talk That Talk”, „Good Girl Gone Bad” i zaapelowała o ich szybkie spotkanie.

Rihanna komentuje pytania fanów dotyczące jej kolejnej płyty: „Dorośnijcie”

Rihanna kończy działalność marki modowej Fenty

Rihanna o „R9”: „Nie zamierzam wydawać nowej muzyki tylko dlatego, że ludzie jej pragną”

Pandemia, 4 płyty Taylor Swift, debiut Duy Lipy. Co jeszcze wydarzyło się od wydania ostatniej płyty Rihanny?

Rihanna podzieliła się fragmentem całkowicie nowej piosenki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here