Na występ Rihanny podczas Super Bowl czekają miliony. Niestety szanse na to, że barbadoska piękność zagra w najbliższym czasie podczas Halftime Show są nikłe. W najnowszym wywiadzie dla „Vogue” gwiazda potwierdziła doniesienia mówiące o tym, że odrzuciła propozycje występu w geście solidarności z Colinem Kaepernickiem.

„Nie mogłam tego zrobić. Po co? Kto na tym zyskuje? Nie moi ludzie.” – powiedziała w rozmowie z „Vogue”. „Po prostu nie mogłam się sprzedać. Nie mogłam być aktywatorem. W tej organizacji są rzeczy, z którymi się nie zgadzam i nie zamierzałam w żaden sposób się im przysłużyć.”

W 2016 roku Colin Kaepernick zapoczątkował akcję #TakeAKnee, która polegała na bojkotowaniu hymnu narodowego Stanów Zjednoczonych. W ramach protestów przeciwko rasizmowi, dyskryminacji i brutalności policji futboliści klękali podczas hymnu. Kaepernick został za to zwolniony z NFL.

Protest Kaepernicka poparło wiele gwiazd, które podobnie jak Rihanna, odmówiły współpracy z NFL. Ostatecznie na scenie podczas Halftime Show wystąpili Maroon 5 z Travisem Scottem i raperem Big Boi.

Super Bowl 2020 już 2 lutego w Miami. Tym razem na scenie zobaczymy Jennifer Lopez i Shakirę.

TO JUŻ OFICJALNE: Shakira i Jennifer Lopez wystąpią razem na Super Bowl 2020!

Rihanna nie wystąpi na Super Bowl. Gwiazda krytycznie odniosła się do nowej umowy NFL

Maroon 5 z Trvisem Scottem i Big Boi gwiazdami Super Bowl 2019. Zobacz cały występ zespołu podczas tegorocznego Halftime Show

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here