Powrót Rihanny jest zdecydowanie jednym z najbardziej wyczekiwanych w 2018 roku. Artystka postanowiła podkręcić trochę atmosferę i w jednym z ostatnich komentarzy pozostawionym w serwisie Instagram zasugerowała, że już wkrótce możemy się spodziewać od niej nowej muzyki.

Zniecierpliwieni fani Barbadoski co rusz zalewają jej social media pytaniami o najbliższe plany zawodowe związane z opublikowaniem pierwszego singla z nadchodzącego, dziewiątego w karierze albumu. Sama Rihanna postanowiła wreszcie zabrać głos i odpowiedziała na jeden z takich komentarzy pod swoim zdjęciem na Instagramie.

„Nagrywam muzykę. Równocześnie zajmuję się bielizną, kosmetykami, filmem i innymi rzeczami, które mnie cieszą. Kiedy muzyka będzie gotowa, nie będziecie musieli się o nią dopytywać. Nadchodzi. Jeszcze nie teraz. Też jestem podekscytowana”.

Przypomnijmy, że w lipcu tego roku, prestiżowy magazyn „Rolling Stone” opublikował artykuł, w którym można było przeczytać, że kolejne wydawnictwo gwiazdy ma być nagrane w klimatach reggae.

„Jamajscy producenci i twórcy wysłali „500 piosenek” na nowy album, który tworzy się od ponad roku” – poinformowali redaktorzy RS. „Rihanna i jej wytwórnia Roc Nation polują na beaty, gdyż kompletują album, który poświęcony został eksplorowaniu karaibskich korzeni piosenkarki, wedle źródeł – około ośmiu – bliskich projektowi. Dodatkowo, dwa z nich sugerują, że wokalistka równocześnie pracuje nad innym, popowym krążkiem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here