W minioną środę świat obiegła informacja o nowej umowie zawartej pomiędzy NFL a Jay’em Z. Należące do rapera Roc Nation będzie mieć teraz możliwość m.in. decydowania kto wystąpi podczas Super Bowl Halftime Show. 

Naturalnie w sieci pojawiły się komentarze mówiące, że w związku z tą umową w najbliższym czasie na Super Bowl zobaczymy artystów z wytwórni Jay’a Z. Internauci szczególnie podekscytowani byli możliwością występu Rihanny. Niestety sama artystka szybko rozwiała te nadzieje.

Rihanna polubiła na Instagramie wpis Shauna Kinga (pisarz i działacz zaangażowany w walkę o prawa człowieka), który w opublikowanym w piątek poście skrytykował zachowanie Jay’a jak i postępowanie całego NFL. King przypomniał o sytuacji Colina Kaepernicka – byłego zawodnika NFL, zwolnionego za klękanie podczas hymnu narodowego w ramach protestu przeciwko dyskryminacji rasowej, a prywatnie przyjaciela Jay’a Z.

Według fanów RiRi ich idolka „lajkując” wpis Kinga na Instagramie otwarcie dała znać, że nie zamierza w najbliższym czasie wystąpić na Super Bowl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here