Popularna wokalistka Rihanna należy do gwiazd, które nie utrzymują się tylko i wyłącznie z muzyki. Artystka wielokrotnie współpracowała z markami odzieżowymi, a także stworzyła własną linię kosmetyków. Wszystko to zaprowadziło ją na sam szczyt listy najbogatszych piosenkarek na świecie.

Magazyn „Forbes” opublikował listę najbogatszych kobiet w muzyce. Ku zdziwieniu wielu, Rihanna przerwała dominację Madonny i zajęła 1. miejsce w prestiżowym rankingu. Jak podają redaktorzy serwisu, majątek gwiazdy wynosi obecnie 600 milionów dolarów. Co ciekawe, w głównej mierze to nie przypływy z muzyki zapewniły Rihannie wspięcie się na szczyt, a jej współpraca z  firmą LVMH, która stoi za dystrybucją kosmetyków z serii Fenty Beauty. Jakiś czas temu, wykonawczyni przeboju „We Found Love” była także twarzą marek Puma oraz River Island.

Tuż za Rihanną uplasowała się królowa popu Madonna, której stan konta na dzisiaj wynosi 570 milionów dolarów. Nieco „mniejszymi” sumami mogą pochwalić się Céline Dion i Beyoncé. Zarobiły one kolejno 450 i 400 milionów dolarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here