Rihanna, która zazwyczaj na pytania dotyczące jej niesamowicie wyczekiwanej nowej płyty odpowiada raczej wymijająco, nareszcie wyjawiła rąbka tajemnicy. 

Barbadoska wokalistka na swój dziewiąty krążek, następcę wysoko ocenianego „Anti”, każe czekać już ponad 5 lat. W międzyczasie artystka wciągnęła się w inne projekty. Podczas ostatniego pokazu jej marki bielizny Savage x Fenty, pierwszy raz od dawna wypowiedziała się na temat R9.

W rozmowie z Associated Press, Rihanna przyznała, że podczas pracy nad tym albumem postawiła na spore eksperymentowanie. Piosenkarka wyjawiła czego można się spodziewać po jej nowej muzyce.

Będzie to coś, czego nie spodziewasz się usłyszeć. Zapamiętaj to. Cokolwiek wiesz o Rihannie, to co usłyszysz będzie kompletnie od tego różne. Teraz naprawdę eksperymentuję” – powiedziała.Muzyka jest jak moda, powinno się nią bawić. W modzie chciałabym robić, nosić co chcę i w ten sam sposób traktuję muzykę. Tak więc, teraz dobrze się bawię i to co wyjdzie będzie kompletnie inne. To tyle”. 

Pokaz Savage X Fenty Show Vol. 3 już od 23 września obejrzeć będzie można na Amazon Prime. Wśród muzycznych gości znaleźli się Nas, Daddy Yankee, BIA, Jazmine Sullivan, Ricky Martin, Jade Novah oraz Normani.

Rihanna komentuje pytania fanów dotyczące jej kolejnej płyty: „Dorośnijcie”

Rihanna kończy działalność marki modowej Fenty

Fala krytyki pod adresem Rihanny. Gwiazda podczas pokazu swojej marki bielizny użyła fragmentów świętego tekstu muzułmanów

Rihanna o „R9”: „Nie zamierzam wydawać nowej muzyki tylko dlatego, że ludzie jej pragną”

Pandemia, 4 płyty Taylor Swift, debiut Duy Lipy. Co jeszcze wydarzyło się od wydania ostatniej płyty Rihanny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here