Nowy album Rihanny to bez wątpienia jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Za pośrednictwem Instagrama, artystka lekko zadrwiła z fanów, którzy domagają się jego premiery, a w najnowszym wywiadzie zdradziła, z kim będzie pracować nad nową muzyką.

Rihanna zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do dość regularnego wydania swoich płyt. W ciągu 11 lat od ukazania się na singlu kawałka „Pon de Replay”, artystka wydała aż osiem albumów studyjnych. Ostatni z nich – „Anti”, ukazał się w styczniu 2016 roku i zebrał świetne recenzje zarówno od wielbicieli talentu Barbadoski, jak i od krytyków muzycznych.

W ostatnim czasie, Rihanna skupiła się jednak bardziej na promowaniu swojej linii kosmetyków oraz ubrań, aniżeli wypuszczaniu nowej muzyki. Mimo zapowiedzi, że „R9” trafi do sprzedaży jeszcze w 2019 roku, tak się nie stało. Pod zdjęciami Riri na Instagramie można znaleźć wiele komentarzy sfrustrowanych fanów, nakłaniających idolkę do wydania nowych numerów. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć kilku z nich w ironiczny sposób.

Podczas wydarzenia związanego z premierą kolekcji Fenty na 2020 rok, Rihanna udzieliła krótkiego wywiadu dla „The Cut”, w którym odniosła się do pracy nad nową muzyką. Zapytana o plany na Walentynki, zdradziła, że spędzi je z Pharrellem Williamsem w studiu nagraniowym.

„Będę w studiu. Jestem bardzo podekscytowana. Nie powiem z kim, ale to ktoś, z kim chciałam pracować od bardzo długiego czasu. Okej, powiem wam – to Pharrell” – zdradziła.

Artyści mieli okazję już współpracować ze sobą w przeszłości. Efektem jest numer „Lemon”, którego premiera miała miejsce w 2017 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here