Za nami rok 2020, czyli kolejne 12 miesięcy bez dziewiątego studyjnego albumu Rihanny. Fani artystki czekają na jej nową muzykę już prawie 5 lat. 

Rihanna, która obecnie zajęta jest podbijaniem świata mody oraz beauty ze swoimi markami bielizny i kosmetyków, przyznała, że w najbliższych planach nie ma premiery kolejnego krążka trzeba, a przy okazji dała ostro znać, że ma już dość pytań o R9.

Barbadoska wokalistka pod zamieszonymi na Instagramie zdjęciami z zabawy sylwestrowej zamieściła odpowiedź na komentarz fanki sugerujący żartobliwie, że jej postanowieniem noworocznym powinno być wydanie albumu. „Ten komentarz był modny w 2019 roku. Dorośnij” – napisała Riri.

Nie oznacza to jednak, że 32-letnia artystka nie przygotowała nic dla swoich słuchaczy. Przypominamy, że podczas październikowego pokazu mody „Savage x Fenty Show VOL. 2”. można było usłyszeć fragment całkowicie nowej piosenki zatytułowanej „Real High”, który dostępny jest również TUTAJ. Co więcej, już w tym roku premierę będzie mieć film dokumentalny Rihanny, nad którym pracowała przez ostatnie kilka lat. Więcej na temat tej produkcji do przeczytania TUTAJ.

Fala krytyki pod adresem Rihanny. Gwiazda podczas pokazu swojej marki bielizny użyła fragmentów świętego tekstu muzułmanów

Rihanna podzieliła się fragmentem całkowicie nowej piosenki

Rihanna o „R9”: „Nie zamierzam wydawać nowej muzyki tylko dlatego, że ludzie jej pragną”

Premiera filmu dokumentalnego o Rihannie już w przyszłym roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here