Jak co roku o tej porze w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze plotki dotyczące potencjalnych kandydatów na Super Bowl Halftime Show. Twitter i niektóre zagraniczne serwisy muzyczne informują o tym, że rozmowy na temat swojego udziału w przedsięwzięciu rozpoczęła Rihanna.


Już na początek ostudzimy Wasze emocje – to nic oficjalnego, na ten moment udział 30-letniej Barbadoski w przyszłorocznym Super Bowl to jedynie życzenie. Warto jednak zwrócić uwagę, iż w sieci krążą informacje jakoby to właśnie Rihanna na początku przyszłego roku miała dać kilkunastominutowy występ dla ponad 100-milionowej publiczności.

(…) Rihanna nadchodzi, boimy się jesieni, nasza gwiazda da nam 2 ALBUMY I JUŻ ROZMAWIA O UDZIALE W SUPERBOWL. Trasa rozpoczyna się wiosną 2019 roku.” napisało jedno z fanowskich kont na Twitterze, co zresztą zostało bardzo szybko podłapane przez kolejnych użytkowników serwisu i zagraniczne media. Informacja o rozmowach Rihanny z organizatorami Super Bowl została opublikowana m.in. przez amerykańskie BreatheHeavy.

Przypomnijmy, że od kilku tygodni w sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat statusu prac Barbadoski nad następcą ‚Anti’ – mniej lub bardziej wiarygodne. A to, że Rihanna powraca do brzmienia ery „Loud” (zdementowane), a to, że nagrywa dwa albumy jednocześnie (jeszcze niezdementowane). W ostatni publikacji magazynu „Vogue” po raz kolejny odniesiono się do brzmienia #R9, tym razem wskazując, że Barbadoska stawia na klimaty reggae.

Planuje stworzyć album reggae. Chociaż to za wcześnie, aby wskazać pełną listę osób z nią współpracujących, to jedną z pierwszych może być Supa Dups, urodzony na Jamajce producent, który współpracował już z Beenie Man, Sean Paulem, Elephant Man. Jeśli Rihanna miałaby wybrać swoich ulubionych przedstawicieli tego gatunku, to musiałby to być Bob Marley.” możemy przeczytać w nowym wydaniu magazynu „Vogue”.

Od premiery ósmego studyjnego wydawnictwa 30-latki minęły już ponad dwa lata. Ostatnia era Rihanny stała się sporym sukcesem komercyjnym generując takie przeboje jak ‚Work’ oraz ‚Love on the Brain’. W międzyczasie Barbadoska pojawiła się gościnnie u boku innych artystów zdobywając kolejne hity (m.in. ‚Wild Thoughts’ DJ Khaled, ‚This is What You Came For’ u boku Calvina Harrisa).

[interaction id=”5b091700a222d4a7d9c6afc1″]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here