Mało jest takich muzyków, którzy swoimi sukcesami oraz liczbą hitów mogą dorównać Rihannie i Nicki Minaj. Obie panie postanowiły ostatnio połączyć siły, czego efekty prawdopodobnie poznamy już wkrótce. 

Nie od dziś wiadomo, że Rihanna przygotowuje się do premiery swojego 9 albumu. Barbadoska piękność kilka miesięcy temu potwierdziła, że następca „Anti” ujrzy światło dzienne już w tym roku. Należy również wspomnieć, że sama Nicki Minaj podczas jednej z ostatnich odsłon swojej audycji „Queen Radio” potwierdziła, że jej 5 płyta jest już niemal gotowa. Jak podają zagraniczne media, prawdopodobnie na jednym z tych wydawnictw będziemy mogli usłyszeć kolejny duet w wykonaniu tych dwóch artystek.

Oliwy do ognia dolał fakt, iż obie gwiazdy zostały przyłapane wczoraj razem w Amsterdamie, gdzie odbył się ostatni koncert Minaj w ramach trasy koncertowej „The Nicki WRLD Tour”.

 

Przypominamy, że nie jest to pierwszy raz kiedy Rihanna i Nicki miały okazję współpracować. Artystki można usłyszeć razem m.in. na wydanym w 2010 roku singlu „Fly” promującym debiutancki album studyjny raperki „Pink Friday”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here