Ricky Martin to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych artystów latynoamerykańskich. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, wokalista zapowiedział nowy singiel.

W ostatnich latach, Ricky Martin bardzo chętnie zaprasza do studia nagraniowego innych twórców. Na przestrzeni kilku lat, mogliśmy usłyszeć jego utwory z gościnnym udziałem m.in. Malumy, Pitbulla, Wisina czy Jennifer Lopez. Teraz, latynoski gwiazdor zapowiedział nowy singiel „Cántalo” z raperem Residente oraz wokalistą Bad Bunnym na featuringu.

Okładka singla nawiązuje do plakatów, jakie rozwieszane były na ulicach niewielkiego państwa, z którego pochodzi Ricky, czyli Portoryko. Mieszkańcy domagali się rezygnacji ówczesnego gubernatora Ricardo Rosselló’ego w związku z wyciekiem jego seksistowskich oraz homofobicznych wiadomości. Ricky Martin, Bad Bunny oraz Residente byli mocno zaangażowani w protesty portorykańskiej ludności. Dwaj ostatni wydali nawet wcześniej wspólny utwór „Afilando los cuchillos”, w którym oskarżyli polityka o niekompetencję.

Ostatnie tygodnie przyniosły wiele dobrych wiadomości od Ricky’ego Martina. Wokalista pochwalił się, że wraz z mężem, po raz kolejny zostali ojcami, jak również zapowiedział nowy album „Movimiento” na 2020 rok. Wydaniu krążka ma towarzyszyć trasa koncertowa. Ricky Martin ostatni raz wystąpił w Polsce we wrześniu 2018 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

¡Se dio el junte!Prepárense! #CÁNTALO #Residente #badbunny

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here