Już 10 listopada ukaże się 6. studyjny album Taylor Swift. Album ‚reputation’ to pierwsze wydawnictwo amerykańskiej gwiazdy od czasu premiery wydanego w 2014 roku ‚1989’. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca płyta Taylor stanie się kolejnym sukcesem komercyjnym wokalistki. 

Jak donosi amerykańskie Washington Post wyniki przed-sprzedaży albumu Taylor są imponujące. Wedle danych dziennika ‚reputation’  do tej pory w Stanach Zjednoczonych zostało zamówione w tzw. przed-sprzedaży ponad 400 tys. razy. Jest to najlepszy wynik jeśli chodzi o pre-orders w dotychczasowej karierze wykonawczyni przeboju ‚Blank Space’.

Wytwórnia gwiazdy – Big Machine Records – poinformowała The Associated Press, że wyniki przed-sprzedaży ‚reputation’ na tydzień przed premierą są dwukrotnie wyższe niż te, które w tym momencie kampanii osiągnęło w 2014 roku ‚1989’. Dane, które zostały policzone przez BMR pochodzą m.in. z zamówień z Itunes, Target, Walmart, Amazon i strony internetowej Swift. Każdy z trzech ostatnich krążków Taylor – ‚1989’, ‚Red’ i ‚Speak Now’ – w pierwszym tygodniu sprzedaży w USA uzyskał wynik przekraczający 1 milion sztuk. Wszystko wskazuje na to, że ‚reputation’ również dołączy do tego grona.

Przypomnijmy, że nadchodzący album Taylor zapowiadają single ‚Look What You Made Me Do’ oraz ‚… Ready for It?’. Płyta ukaże się już 10 listopada.


To już oficjalne: ‚Havana’ Camili Cabello NOWYM NUMEREM 1 w Wielkiej Brytanii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here