Reni Jusis już we wrześniu wypuści swój nowy album. Do tej pory wydawnictwo promowane było przez single „Tyyyle Miłości” oraz „Ćma”. Polska wokalistka właśnie zdradziła wszystkie szczegóły premiery kolejnego krążka w dyskografii.

Nadchodzący longplay Reni Jusis to następca dobrze przyjętego, eksperymentalnego krążka „Bang!” sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna. Autorka przeboju „Kiedyś Cię Znajdę” ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Krążek „Ćma” na półki sklepowe trafi  już 21 września nakładem Sony Music Entertainment. Na albumie znajdzie się łącznie 9 premierowych utworów, a wśród gości znaleźli się MajLo oraz Jakub Gierszał. Dodatkowo na płycie w postaci bonusu umieszczono cztery remixy tytułowego singla „Ćma”. Jak zapowiada wytwórnia wydawnictwo utrzymane jest w ultra tanecznym klimacie będącym kontynuacją dotychczasowej klubowej twórczości autorki w najlepszym wydaniu.

„Ikona polskiej sceny klubowej powraca z kolejną dynamiczną i dyskotekową płytą „Ćma”, będącą kontynuacją jej dotychczasowej twórczości.(…) Sama artystka przyznaje, że oboje ze Stendkiem byli zainspirowani brzmieniami z pogranicza lat 80-tych i 90-tych, a po muzycznych poszukiwaniach na „BANG!” postanowili tym razem nawiązać do klasycznych form, przestrzennych harmonii i stricte dyskotekowych i housowych beatów.(…) Już w pierwszych dwóch singlach z nowej płyty publiczność odnajduje echa jej poprzednich, bardzo ważnych w jej karierze płyt: „Trans Misji” czy „Elektreniki”.” informuje wytwórnia.

Oficjalną okładkę oraz pełną trackliste albumu „Ćma” znajdziecie poniżej.

1. Tyyyle Miłości
2. Ćma
3. Bez Filtra
4. So Far
5. Aureola
6. Zabierz Mnie Na Pustynie Bez Postów
7. Święta Wojna
8. To Tylko Podróż
9. Jeżeli Porcelana To Wyłącznie Taka
10. Ćma (The Wishes Remix)
11. Ćma (Gromee Remix)
12. Ćma (Zawadzki Remix)
13. Ćma (Atari Wu Remix)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here