Na ten moment z pewnością czekało wiele z Was. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma kolejny album w dyskografii Reni Jusis. „Ćma” to pierwszy krążek polskiej wokalistki od czasu eksperymentalnego „Bang!” wydanego w 2016 roku.

„Ćma” to już ósmy długogrający album w karierze Jusis. Na premierowym wydawnictwie autorki takich przebojów jak „Kiedyś Cię Znajdę” czy „Zakręcona” znalazło się łącznie 9 premierowych kompozycji, w tym singlowe „Tyyyle Miłości” oraz „Ćma”. Dodatkowo na płycie w postaci bonusu umieszczono cztery remixy tytułowego singla „Ćma”. Wśród gości na płycie pojawiają się MajLo oraz Jakub Gierszał. Jak zapowiada wytwórnia wydawnictwo utrzymane jest w ultra tanecznym klimacie będącym kontynuacją dotychczasowej klubowej twórczości autorki w najlepszym wydaniu.

„Ikona polskiej sceny klubowej powraca z kolejną dynamiczną i dyskotekową płytą „Ćma”, będącą kontynuacją jej dotychczasowej twórczości.(…)  Sama artystka przyznaje, że oboje ze Stendkiem byli zainspirowani brzmieniami z pogranicza lat 80-tych i 90-tych, a po muzycznych poszukiwaniach na „BANG!” postanowili tym razem nawiązać do klasycznych form, przestrzennych harmonii i stricte dyskotekowych i housowych beatów.(…) Już w pierwszych dwóch singlach z nowej płyty publiczność odnajduje echa jej poprzednich, bardzo ważnych w jej karierze płyt: „Trans Misji” czy „Elektreniki”.” informuje wytwórnia Sony Music Entertainment.

Pełną tracklistę oraz odsłuch krążka „Ćma” znajdziecie poniżej.

1. Tyyyle Miłości
2. Ćma
3. Bez Filtra
4. So Far
5. Aureola
6. Zabierz Mnie Na Pustynie Bez Postów
7. Święta Wojna
8. To Tylko Podróż
9. Jeżeli Porcelana To Wyłącznie Taka
10. Ćma (The Wishes Remix)
11. Ćma (Gromee Remix)
12. Ćma (Zawadzki Remix)
13. Ćma (Atari Wu Remix)

Ćma

Ćma, an album by Reni Jusis on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here