Dziewczyny z Little Mix już w przyszłym miesiącu wydadzą re-edycję swojego ostatniego albumu. W sieci właśnie została opublikowana pełna tracklista nadchodzącego krążka ‚Glory Days: The Platinum Edition’, na której znajdą się trzy premierowe kawałki.

‚Glory Days: The Platinium Edition’ ma ukazać się już 24 listopada: krążek zawierać będzie utwory, które znalazły się na pierwotnej wersji ‚Glory Days’, zostanie on jednak wzbogacony o kilka nowości. Dziewczyny dzisiaj oficjalnie potwierdziły tytuły premierowych kompozycji, które pojawią się na ‚Glory Days: TPE’. Trzy nowe piosenki zostały umieszczone na koniec tracklisty nadchodzącego wydawnictwa – są to ‚If I Get My Way’, ‚Is Your Love Enough?’ oraz ‚Dear Lover’. Dodatkowo, na nowej edycji czwartego wydawnictwa Little Mix znajdą się remiksy wydanych dotychczas singli – ‚Touch’, ‚No More Sad Songs’, ‚Power’ i ‚Reaggaeton Lento (Remix)’.

‚Glory Days’ to czwarty studyjny krążek grupy Little Mix. Płyta ukazała się 18 listopada 2016 roku i okazała się być wielkim sukcesem komercyjnym w rodzinnym kraju dziewczyn. Album na brytyjskim rynku rozszedł się dotychczas w ilości przekraczającej 675 tys. egzemplarzy, a także dotarł do szczytu tamtejszego zestawienia najpopularniejszych krążków.

Pełną tracklistę albumu znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here