Na oficjalnej stronie sklepu internetowego wytwórni MTJ ruszyła przedsprzedaż płyty winylowej z albumem „Młodość” Ralpha Kaminskiego. Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 31 stycznia 2020 roku.

„Młodość” to druga i mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Album ukazał się 22 listopada 2019 roku i od razu zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych, którzy często wymieniali go jako jeden z najlepszych wydanych w minionym roku.

Krążek został doceniony również przez empik, który nominował go do prestiżowej nagrody Bestsellerów w kategorii Odkrycia empiku 2019. Oba single z płyty, czyli „Kosmiczne energie” oraz „Wszystkiego najlepszego”, przez wiele tygodni zajmowały wysokie pozycje na Liście Przebojów Programu 3.

Już 31 stycznia 2020 roku ta jedna z najlepszych płyt roku 2019 ukaże się na winylu. Jego wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label. Sama płyta, podobnie jak poligrafia wydawnictwa autorstwa Dawida Grzelaka, będzie w kolorze białym. Można ją zamawiać już teraz za pośrednictwem oficjalnej strony sklepu internetowego wytwórni MTJ.

Przedsprzedaż winyla z „Młodością” Ralpha Kaminskiego znajdziecie TUTAJ.

Warto przypomnieć, że już 19 stycznia 2020 roku Ralph Kaminski rozpoczyna trasę koncertową promującą właśnie „Młodość”. Do kwietnia br. artysta będzie grał koncerty w takich miastach jak Poznań, Bydgoszcz, Płock, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Rybnik, Szklarska Poręba, Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała, Łódź, Opole oraz Toruń. Informacje na temat wszystkich występów są dostępne na fanpage’u artysty na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here