Wydana w listopadzie 2019 roku płyta „Młodość” Ralpha Kaminskiego właśnie trafiła na winyl. Wydawcą albumu jest wytwórnia FONOBO Label. 

„Młodość” to druga i mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Album ukazał się 22 listopada 2019 roku i od razu zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych, którzy często wymieniali go jako jeden z najlepszych wydanych w 2019 roku.

Płytą „Młodość” Ralph zapracował sobie na dwie nominacje do Fryderyków 2020 w następujących kategoriach: Producent Muzyczny Roku, Album Roku Alternatywa.

Krążek został doceniony również przez empik, który nominował go do prestiżowej nagrody Bestsellerów w kategorii Odkrycia empiku 2019. Oba single z płyty, czyli utwory „Kosmiczne energie” oraz „Wszystkiego najlepszego”, przez wiele tygodni zajmowały wysokie pozycje na Liście Przebojów Programu 3.

Ten jeden z najlepszych albumów 2019 roku ukazał się właśnie na winylu. Autorem poligrafii, podobnie jak w przypadku wersji CD, jest Dawid Grzelak. Płyta została wydana bardzo elegancko i szlachetnie, co na pewno przypadnie do gustu fanom artysty. W środku znajdą m.in. teksty do wszystkich utworów z albumu. Wydawnictwo wyróżnia się przede wszystkim rzadko spotykanym kolorem płyty. Krążek, tak samo jak cała identyfikacja wizualna „Młodości”, jest biały.

Album ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label. Możecie go zamówić TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here