Ale pech! Na kilka dni przed rozpoczęciem Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 u jednego z członków polskiej delegacji wykryto koronawirusa. Wiadomo już, że Rafał Brzozowski nie weźmie przez to udziału w ceremonii otwarcia. Co z samym występem w półfinale?

W związku z tym, że Eurowizja 2021 odbywa się w reżimie sanitarnym, pracujący nad nią ludzie są regularnie testowani. Jak podaje serwis eurowizja.org, Europejska Unia Nadawców wystosowała specjalne oświadczenie, z którego wynika, że wśród członków polskiej ekipy pojawił się jeden pozytywny test na COVID-19. Oficjalnie wiadomo, że nie chodzi jednak o Rafała Brzozowskiego.

Niestety, pozostali członkowie polskiej delegacji muszą powtórzyć test PCR i udać się na pięciodniową kwarantannę. W związku z tym nie wezmą oni udziału w ceremonii otwarcia Eurowizji 2021, którą zaplanowano na niedzielę.

Co z samym występem? Na ten moment nic nie wiadomo. Pozostaje mieć nadzieję, że Rafał Brzozowski wraz z pozostałymi członkami ekipy otrzymają wynik negatywny i będą mogli zaprezentować się 20 maja na żywo. W przeciwnym razie europejska publiczność najprawdopodobniej zobaczy materiał z prób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here