Pamiętacie oświadczenie, które wydała Lady Gaga odnośnie swojej współpracy z R. Kellym? W najnowszym wywiadzie, czarnoskóry artysta po raz pierwszy ustosunkował się do jej słów i działań.

Kilka miesięcy temu R. Kelly na nowo stał się obiektem medialnego zainteresowania, ale tym razem nie z powodu swojego talentu czy twórczości, a oskarżeń o napastliwość seksualną względem wielu kobiet. Premiera serialu dokumentalnego „Surviving R. Kelly” wywołała ogromne kontrowersje, na co postanowiła zareagować m.in. Lady Gaga. Gwiazda współpracowała z R. Kellym na swoim albumie „ARTPOP” z 2013 roku. W wydanym wówczas specjalnym oświadczeniu przeprosiła za duet z muzykiem i usunęła singiel „Do What You Want” ze wszystkich platform streamingowych.

W najnowszym wywiadzie dla stacji CBS, R. Kelly po raz pierwszy odniósł się do tej sytuacji. Zapytany przez dziennikarkę o swoją aktualną pozycję w show-biznesie, odpowiedział, że nie ma żalu do gwiazd, które skrytykowały go publicznie, ale uważa ich zachowanie za nieprofesjonalne.

„Lady Gaga jest bardzo utalentowana. Szkoda, że nie wykazała się wysoką inteligencją na tym poziomie. Nie mam nic przeciwko wspomnianym artystom, ale uważam, że podejmowanie takich kroków jest nieprofesjonalne. Coś takiego mogło przytrafić się każdemu” – wyznał.

Przypomnijmy, że na świeżo po opublikowaniu przez Gagę oświadczenia, prawnik R. Kelly’ego zasugerował, że zachowanie artystki jest związane z chęcią autopromocji i zwiększenia swoich szans na wygranie Oscara.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here