Powrót The Pussycat Dolls w oryginalnym składzie stanął pod dużym znakiem zapytania. Założycielka grupy, Robin Antin, w zeszłym tygodniu ogłosiła casting na członkinie nowego PCD.


Jeszcze kilka miesięcy temu mogłoby się wydawać, że powrót The Pussycat Dolls z Nicole Scherzinger na czele to kwestia kilku miesięcy. W trakcie swojej wizyty w telewizji śniadaniowej założycielka formacji The Pussycat Dolls – Robin Antin – została zapytana o plany dotyczące comebacku zespołu potwierdzając krążące od dłuższego czasu plotki.

Powiedzmy, że… pracujemy nad tym. Tak. Dużo się teraz dzieje, dziewczyny mają ze sobą kontakt. Właśnie dostałam wiadomość od Nicole… Powiem tak – bądźcie gotowi, wyciągnijcie swoje stroje, swoje bluzy PCD, żeby były gotowe, bo… to nadchodzi.” wyznała Antin.

Okazuje się jednak, iż finalnie Antin, która pod koniec zeszłego roku re-aktywowała media społecznościowe grupy i oficjalną stronę internetową, zmieniła plany i do reaktywacji PCD w starym składzie nie dojdzie. Zamiast tego Robin ma w planach stworzenie nowego line-up’u zespołu w związku z czym w zeszłym tygodniu przeprowadziła pierwsze castingi. Występy przyszłych tancerek oceniała u jej boku 21-letnia Pia Mia, wokalistka znana z singli „Do It Again” oraz „Touch”, która miała zostać mianowana przez Antin na nową liderkę zespołu. Oficjalny Instagram PCD śledzi wyłącznie jeden profil i jest nim właśnie oficjalne konto wspomnianej piosenkarki. Nieoficjalnie mówi się, że – jak to często bywa – poszło o honorarium dla oryginalnego składu PCD zaproponowane przez Robin, które były za niskie. No cóż, być może właśnie dzięki tej decyzji doczekamy się w końcu kolejnego albumu Nicole Scherzinger.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here