W drugiej połowie października oficjalnie potwierdzono, że Britney Spears powraca do Miasta Grzechu z zupełnie nowym show „Britney: Domination”. Koncerty wystartują 13 lutego 2019 roku, a przygotowania do nich trwają już pełną parą – co można zaobserwować na Instagramie artystki. 

Britney podzieliła się ze swoimi fanami wideo zza kulis pracy nad nową rezydenturą. Na krótkich nagraniach można zobaczyć fragmenty choreografii, która w całości zostanie zaprezentowana na scenie Park MGM.

Z najnowszych postów gwiazdy można wywnioskować, że wystąpi ona z takimi piosenkami jak „I’m A Slave 4 U”, „Break The Ice”, „Do You Wanna Come Over” i „Coupure Électrique”.

Dla Britney będzie to już druga po hitowym „Britney: Piece of Me” rezydentura w karierze. Tym razem jednak będzie ona utrzymana w bardziej hip-hopowym i ulicznym stylu.

Wszystkie nagrania z prób do „Britney: Domination” znajdziecie poniżej.

 

 

Mówi się, że za każdy koncert, amerykańska wokalistka ma otrzymywać ponad 500 tysięcy dolarów. Tym samym, zdetronizuje ona Celine Dion, która dotychczas zarabiała najwięcej za każdy z zaplanowanych występów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here