Britney Spears walczy o wolność. Dzięki nowej decyzji sądu, ikona popu wreszcie ma szanse na zakończenie trwającej już 13 lat kurateli. 

14 lipca odbyła się kolejna rozprawa dotycząca kurateli, jaką nad Britney Spears sprawuje jej ojciec Jamie. Podczas spotkania sędzia wyraziła zgodę na zatrudnienie przez piosenkarkę własnego prawnika, co jest dotychczas największym sukcesem i przełomem w sprawie.

Do tej pory prawnikiem Britney był wyznaczony przez sąd Sam Ingham, w zeszłym tygodniu zrezygnował on jednak z tego stanowiska. Media podają, że artystka jako nowego prawnika pragnie zatrudnić byłego prokuratora federalnego Mathew Rosengarta. Według doniesień, mężczyzna był obecny na wczorajszej rozprawie i wstępnie wyraził już zgodę na współpracę z wokalistką.

Przypominamy, że o możliwość wyboru własnego prawnika Britney mocno apelowała podczas przemówienia z 23 czerwca, podczas którego gwiazda po raz pierwszy otwarcie przyznała, że pragnie końca konterulijącej każdy aspekt jej życia kurateli.

Britney Spears walczy o koniec kurateli. Przetłumaczyliśmy całe przemówienie artystki

Britney Spears po raz pierwszy wyjawia całą prawdę o kurateli: „Nie jestem szczęśliwa, nie mogę spać, mam depresję i płaczę każdego dnia”

Wyciekły akta sądowe w sprawie kurateli Britney Spears. Gwiazda od lat walczy o wolność

Sąd odrzucił wniosek Britney Spears? To FAKE NEWS!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here