Wydany pod koniec marca drugi longplay Duy Lipy został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów piosenkarki jak i krytyków. Jak podają wczesne prognozy, krążek „Future Nostalgia” ma zadebiutować na 4 miejscu listy najlepiej sprzedających się obecnie albumów w Stanach. 

Okres pandemii to z pewnością ciężki czas dla wszystkich muzyków wypuszczających swoje nowe wydawnictwa. Według HDD „Future Nostalgia” w Stanach Zjednoczonych sprzedała się w ilości około 60 tys. kopii, w tym ponad 17 tys. sztuk płyt. Jest to jak dotąd najwyższy wynik w karierze Duy. Poprzedni, debiutancki album wokalistki dotarł do 27 miejsca na Billboard 200. Teraz z „Future Nostalgia” 24-latka ma dużą szansę po raz pierwszy pojawić się w TOP 10 tego rankingu.

DUA LIPA WYDAJE NOWE WYDAWNICTWO. POSŁUCHAJ ALBUMU „FUTURE NOSTALGIA” JUŻ TERAZ! [STREAMING-PARTY]

Nieco lepiej niż w USA drugi album Duy poradził sobie na listach w Wielkiej Brytanii. Już teraz wiadomo, że na Wyspach płyta zadebiutowała na drugim miejscu przegrywając z krążkiem „Calm” od 5 Seconds of Summer, do którego zabrakło „Future Nostalgia” tylko 550 kopii.

Warto również dodać, że „Future Nostalgia” w swoim pierwszym tygodniu zgarnęła prawie 150 milionów streamów na Spotify, co czyni płytę siódmym co do wielkości debiutem albumu w tym roku, a także piątym w historii serwisu, jeśli brać pod uwagę krążki wydane przez kobiety.

Dua Lipa zapowiada kolejny krążek. Premiera „Future Nostalgia (Deluxe)” już niedługo

Dua Lipa wydaje nowe wydawnictwo. Posłuchaj albumu „Future Nostalgia” już teraz! [streaming-party]

Dua Lipa ostro o przemyśle muzycznym: „Ludzie lubią uprzedmiotawiać kobiety. Przestałam być dumna z osiągnięć”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here